Vi som jobbar här


Peter Hjort

Klubbchef

peter.hjort@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 95

 


Pontus Bergevi

Chefstränare

pontus.bergevi@djtk.nu

Telefon: 070-473 42 42


Thomas

Thomas Tärnström

Sportchef

thomas.tarnstrom@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 99


Oyvind

Öyvind Haug

Ansvarig för juniorträning röd och blå grupp

oyvind.haug@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 94


Marcus

Marcus Åkerström

Ansvarig för tävlingsgrupper juniorer

marcus.akerstrom@djtk.nu

Telefon: 08-5023 9440


Jerry

Jerry Sundgren

Ansvarig för juniorer orange och grön grupp

jerry.sundgren@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 98


Claudio Arrano

Ansvarig för tennisskolan (juniorer)

claudio.arrano@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 91


Magnus

Magnus Eriksson

Tennistränare för både juniorer och seniorer

magnus.eriksson@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 93


Jolanta

Jolanta Sylwander

Ansvarig reception

jolanta.sylwander@djtk.nu

Telefon: 08-5023 9441


Helen

Helén Mellgren

Ansvarig för Ekonomi och administration

helen.mellgren@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 96