Vi som jobbar här


Julius

Julius Demburg

Klubbchef

julius.demburg@djtk.nu

Telefon: 070-191 95 28


Thomas

Thomas Tärnström

Ansvarig för seniorverksamheten

thomas.tarnstrom@djtk.nu

Telefon: 073-856 84 15


Oyvind

Öyvind Haug

Ansvarig för juniorträning (tennisskolan)

oyvind.haug@djtk.nu

Telefon: 0735-93 59 53


Marcus

Marcus Åkerström

Ansvarig för tävlingsgrupper

marcus.akerstrom@djtk.nu

Telefon: 070-491 63 93


Jerry

Jerry Sundgren

Ansvarig för ORANGE & GRÖN grupp

jerry.sundgren@djtk.nu

Telefon: 0736-46 73 00


Alexander

Alexander Råberg

Tennistränare

alexander.raberg@djtk.nu

Telefon: 076-043 95 00


Magnus

Magnus Eriksson

Tennistränare

magnus.eriksson@djtk.nu

Telefon: 070-950 17 04


Mats

Mats Wielbass

Hallvärd

mats.wielbass@djtk.nu

Telefon: 070-674 05 60


Jolanta

Jolanta Sylvander

Ansvarig reception

jolanta.sylwander@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 92


Helen

Helén Mellgren

Ekonomi och administration

helen.mellgren@djtk.nu

Telefon: 08-446 54 95