Styrelse

Styrelsemedlemmar:


Marten-Forste

Mårten Forste

Ordförande

marten.forste@gmail.com


Lisa Sandefeldt webb

Lisa Sandefeldt

Vice ordförande

lisa.sandefeldt@gmail.com


Ulf-Aspenberg
Ulf Aspenberg

Kassör

ulf.aspenberg@gmail.com



Erik Mitteregger

Ledamot

erik_mitteregger@hotmail.com


Maria-Hagerdal
Maria Hägerdal

Ledamot

maria@hagerdal.eu


Philip_Heilbrunn_SvV

Philip Heilbrunn

Ledamot

philip@heilbrunn.se


Annika Juhlin

Ledamot

annika@ducksoup.se


Louise Mehkri

Ledamot

louisemehkri@googlemail.com



Anders Björkman

Ledamot

anders.bjorkman@ki.se


Martin-Ronnlund
Martin Rönnlund

Suppleant

martin.ronnlund@live.com


FredRidderstad 200x150
Fred Ridderstad

Suppleant

fred.ridderstad@gmail.com


Revisor: Roger Ehrman och Hans Fletcher

Revisorssuppleanter: Per Westman, Küllike Ullman

Valnämnden: Björn Hallman, Carina Tandan och Ewen Macpherson